Daha akıllı, daha yeşil ve daha hızlı...

İnsanlık tarihi boyunca, en önemli hayat kaynağımız olan su ve suyu yönetme çözümleri; zamanla ve teknik olanakların artışıyla daha önemli ve daha komplike hale gelmiştir.

TEKSAN olarak, su ağları yönetiminde gelişmiş teknolojik olanaklar ışığında daha akıllı, daha yeşil ve daha hızlı çözümler üretmek için yenilikleri adım adım takip etmekteyiz. Geçmişten gelen bilgi ve deneyimimizi günümüz kentsel çözüm gereksinimiyle birleştirebilecek ar-ge odaklı bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Bütün modüllerimizin sorunsuz çalıştığı yazılımımız TEKSYS sayesinde; sayaç dışarıdan rahatlıkla okunabilmektedir. Kullanımı çok basit olan TEKSYS sayesinde standart çıktı formatları faturalandırma sistemi entegrasyonu çok daha kolay hale gelmektedir.
Geleneksel okuma yöntemi olan TEKSIMPLE dışında firmamız tarafından iki farklı okuma modülümüz, TEKMBUS ve TEKRF piyasada aktif olarak kullanılmaktadır. Ayrıca kullanım rahatlığı açısından tercih edilen, uzaktan okunabilen ön ödemeli su sayaçlarımız da sistem çözümlerimiz arasında yeralmaktadır.

Gelişen teknoloji kullanılarak üretilen yeni nesil okuyucu sistemleri sayesinde, her büyüklükteki tüketim sistemlerinin okunabilmesi mümkündür. Sistem sayesinde elde edilen değerler faturalandırma haricinde, konut veya endüstriyel yapının kullanım istatistikleri ve tüketim eğilimleri hakkında da bilgi verir.


_______________________________________________________________________
*TEKSYS yazılımı, windows ve android tabanlı akıllı cep telefonlarında çalışır.
**TEKSYS yazılımı, windows ve android tabanlı padlerde çalışır.